Jak je to u nás na Jeřabince

Dovolená v Krkonoších kterou si určitě užijete. Jeřabinka jako sestra Chaty Hradečanky je nově zrekonstruovaná chata v Horní Malé Úpě. O svůj ráz tradiční horské chaty však nepřišla. Po celodenní tůře nebo lyžovačce si odpočinete v pohodlných pokojích, kde vám nebude chybět vůbec nic. Na dobré jídlo zaskočíte hned vedle do Hradečanky a pokud náhodou něco zapomenete z výbavy na lyže nebo turistiku, vše najdete v Mammut obchodu, který je součástí budovy.


8 pokojů, 1 apartmán

Restaurace na Hradečance

Vstup na vlek

Mammut shop

Skibar

Kde budete spát

Jakmile vstoupíte hned si všimnete detailů jeřabin, podsvícených reliéfů hor lemující schody, nápadného čalounění na sedačkách, červeně vyšitých detailů na polštářích, fotografií Krkonoš od místního fotografa Ctibora Košťála.

Na dovolené si každý rád pospí v širokých pohodlných postelích, děti zase určitě ocení poschodové postele. Koupelna se sprchovým koutem je samozřejmostí. Ubytujeme i vaše psí mazlíčky.

Nabízíme 8 pokojů, apartmán s kuchyní, společnou kuchyňku, dětskou hernu a společenskou místnost a prostornou lyžárnu.

PŘIJEĎTE TO ZAŽÍT!

Mammut shop

V nejvýše položené prodejně outdoorové značky Mammut v České republice najdete všechno na tůru, lyže, půjčovnu skialpového vybavení a e-kol.

MAMMUT SHOP

NAKOUKNĚTE

Zachytili jsme Jeřabinku a její okolí na fotkách, ani jedna fotka však nezachytí místní atmosféru a komfort ubytování které Jeřabinka nabízí.
Přijdťe to zažít.

KUDY K NÁM

Jeřabinku najdete v centru Horní Malé Úpy, 1050 metrů nad mořem. Hledat se ji určitě vyplatí – v zimě si tady užijete skvělé lyžování i běžkování přímo pod Sněžkou a v létě turistiku nebo cyklistiku v Krkonošském národním parku. Jeřabinku doporučujeme pro rodinu s dětmi, sportovce a sportovní týmy a firemní teambuldinky.

 

Napište si o Voucher

 


Chata Jeřabinka
Horní Malá Úpa 126
542 27 Malá Úpa
info@hradecanka.cz

Ubytování:
+420 737 282 668
Restaurace Chata Hradečanka:
+420 720 213 513
+420 495 537 630


Fakturační adresa:
SK Development, a.s.
Perlová 371/5
Staré Město 
110 00 Praha 1
IČ 28260678

naši partneři

  .MAMMUT SHOP